Young, Wild&Free (2track)


Snoop Dogg&Khalifa Wiz Feat.Ma

Young, Wild&Free (2track)

Cena detaliczna: 14,70 zł
Twoja cena: 14,63 zł

Wydawnictwo: warner music poland
Numer katalogowy: 581623

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Nośnik: CD MAXI
Ilość nośników: 1
Data wydania: 2012-02-06


Poleć znajomym:

Young, Wild&Free (2track) - opis

Snoop Dogg i Whiz Khalifa to - jak się okazuje - znakomity duet współpracowników. Potwierdza to ścieżka dźwiękowa do komedii pod tytułem "Mac & Devin Go To High School", którą wspólnie popełnili i z której pochodzi przebojowy singel "Young, Wild & Free" z udziałem wielce uzdolnionego gościa!
W piosence "Young, Wild & Free", która zadebiutowała jesienią 2011 roku gościnnie pojawia się Bruno Mars, jedna z najjaśniej świecących amerykańskich młodych gwiazd popu w minionych kilkunastu miesiącach. Wraz dwoma raperami mógł cieszyć się z tego, że numer w USA pokrył się podwójną platyną, podobnie jak w Australii, a Nowej Zelandii został jednokrotnie platynowy. Już w pierwszym tygodniu od premiery cyfrową wersję piosenki pobrało w USA blisko 160 tys. fanów, co pozwoliło na osiągnięcie miejsca w pierwszej dziesiątce notowania "Billboardu". Niemniejszą popularnością cieszył się opublikowany w serwisie YouTube teledysk do piosenki, w którym Bruno Mars się nie pojawia, aczkolwiek słychać jego wokale. Do dziś przezabawny filmik obejrzało ponad 31 mln internautów!
Zarówno Snoop Dogg, jak i Whiz Khalifa wspólną pracę nad singlem i ścieżką dźwiękową wspominają jako doświadczenie miłe, pełne dobrej zabawy i przyjacielskiej atmosfery z udziałem wielu zaproszonych gości. "To było niczym spotkanie rodzinne. Każdy bardzo się angażował, szanował się wzajemnie, inspirował i robił sobie jaja" - wspomina Whiz.

Young, Wild&Free (2track) - lista utworów

1. Young, Wild & Free (feat. Bruno Mars)
2. Young, Wild & Free (feat. Bruno Mars) - Video

Nowości z kategorii Zagraniczny: